• Par mums

    SIA «InLevel" dibināts 2014 gadā un ir mērķtiecīgs uzņēmums Latvijas tirgū, kas nodarbojas ar mūra un koka karkasu privātmāju būvniecību, projektu izstrādi un vispārīgiem būvniecības darbiem.
    Esam izveidojuši pieredzējušu un profesionālu speciālistu komandu un varam jums piedāvāt pilnu būvniecības pakalpojumu klāstu.
Esam izvēlējušies kompleksu pieeju darbam, jo rūpējamies par mūsu pasūtītāja laiku un līdzekļiem. Uzticot visus ar ēkas būvniecību saistītos darbus vienam izpildītājam, jūs saņemsiet vēlamo rezultātu ātrāk, ērtāk un arī ievērojami lētāk. Gadu gaitā esam izveidojoši ciešu sadarbību ar būvmateriālu ražotājiem, kas padara mūsu pakalpojumus lētākus.
    Viena no būtiskākajām īpašībām, ko novērtē mūsu klienti, ir individuāla pieeja.
Cienot jūsu laiku, esam radījuši plašu gatavo māju projektu klāstu, kurus varam mainīt un pilnveidot, pielāgojot tos jūsu prasībām.
SIA InLevel augsti vērtē savu reputāciju un atbildīgi pilda tai uzticētos uzdevumus, palīdzot katram klientam iziet ceļu no sapņa līdz savas mājas atslēgai.

Galvenie darbības virzieni :
    Sabiedrisko un privāto ēku būvniecība, rekonstrukcija un renovācija
projectēšna, dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība ēku energoefektivitātes paaugstināšanas darbi, Logu un durvju ražošana un montāža.

Būvniecība :
vienstavu1Projektu izstrāde
Autoruzraudzība un būvuzraudzība
Ēku pamatu konstrukciju izbūve
Monolītā dzelzbetona ēku būvniecība
Pārsegumu izbūve
Koka karkau ēku būvniecība
Mūra māju būvniecība
Dažādu materiālu fasādes konstrukciju montāža
Jumta konstrukciju montāža
Iekšējie un ārējie apdares darbi
Iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju izbūve
Teritorijas apzaļumošana un labiekārtošana

Mūsu priekšrocības:
     SIA «InLevel" nodrošina pilna projekta cikla pakalpojumu sniegšanu (zematslēgas projekti), kuros liela nozīme ir projektēšanai, ko uzņēmums veic ar saviem resursiem. Kopš 2014. gada uzņēmums sniedz pakalpojumus Privātmāju projektēšanas jomā, nodrošinot pilnu servisu – no idejas līdz realizācijai. Plašais pakalpojumu klāsts un profesionalitāte ļauj nodrošināt klientiem vēlamo darbu izpildi augstā kvalitātē un vēlamā termiņā.

Uzņēmuma vadība :
     Uzņēmuma darbu vada valde, kuras sastāvā ir viens nozarē atbildīgs valdes loceklis un vairāki Būvdarbu vadītāji.

Mūsu misija un vīzija:
     Mēs būvējam attīstībai!!! Nenogurstoši apgūsim jaunākās būvniecības tehnoloģijas, pieredzi, ievērosim savā darbā starptautiskos standartus un mūsdienīgas, progresīvas tehnoloģijas.


Kontakti

Sazinieties ar mums

APMEKLĒJIET MŪS

Adrese.:
Artilērijas iela 29/31, Rīga. LV-1009

DARBA LAIKS

Pirmdiena - Piektdiena +
9.00 - 17.00
Sestdien +
Brīvs
Svētdien +
Brīvs

SAZINIETIES AR MUMS

Telefons +
+371 25252095
Email +
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Email +
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklē šeit